TEL 733 102 610

O firmie

Zaufaj profesjonalnemu lakiernikowi

Umiejętności, zaangażowanie oraz zamiłowanie do wykonanego zawodu to podstawowe cechy, którymi mogę się wyróżnić. Dla mnie najważniejszę jest Państa zadowolenie ze świadczonych przeze mnie usług. Dzieki zdobytemu przeze mnie wieloletniemu doświadczeniu jak o lider lakierni w Firmie "Elektropoli Polska", zapewniam państwu zadowolenie z prowadzonych przerz mnie usług. Prowadzę firmę którą cechuje solidność, jakość, oraz miłe podejście do klienta. Terminy ustalane są na konkretny dzień mając na uwadze Państwa czas, a wycenę robimy ( w miarę możliwości) w ten sam dzień. Oferuję Państwu, usługi blacharskie, lakiernicze, piaskowanie na mokro i sucho ( także fasad oraz kostki brukowej jak też wszelkiego rodzaju detali metalowych), pranie tapicerki samochodowej, kanap, foteli oraz dywanów. Zabezpieczamy karoserię powłokami ceramicznymi, kwarcowymi, woskowymi. Pracuję na produktach najwyższej jakości łącząc je z moim doświadczeniem mogę zagwarantować Państwu pełną satysfakcję z wykonanywanych przeze mnie usług.

Pracujemy mobilnie

Jeżeli posiadają Państwo garaż lub zadaszone pomieszczenie niektóre usługi możemy wykonać u Państwa - okolice: Bielko-Biała, Skoczów, Cieszyn, Brenna oraz w wielu innych miejscach.

Zapraszam do kontaktu

Nie wachaj się zadzwonić lub napisać e-mail i zapytaniem o ofertę. Jeżeli czegoś nie wiesz to prosto wytłumaczę oraz rzelnie wycenie usługe, z której chcesz skorzystać.